Pravidla Ucet
Nepřihlášen

Článek

Menu

Chci se s vámi o něco podělit. Jak?
Napsal: NicharCZ
Přidáno: 12.11. 2010

K úspěchu a slávě z vytvořené hry vám nestačí jen hra samotná, ale i vhodná prezentace. Stejně to platí, i když potřebujete s něčím pomoci, nebo jen hledáte parťáka pro Váš projekt..


Článek je psán z mé vlastní hlavy a slouží hlavně k zamyšlení..

Ano, prezentace sama samotného je priorita ve sdílení všeho. Pokud představujte nějaký, byť sebelepší software, ale nemáte vhodnou prezentaci, tak Vám bude znalost programování nebo grafiky zcela na nic.


Pro teoretické uživatele je vhodné, aby předem znali obsah softwaru, ještě před stažením. Informuje tedy o něm. Popište, co nabízí, jaké jsou výhody. Nabídněte náhled do programu nějakým vhodným počtem obrázků. Minimální konfigurace a velikost jsou samozřejmostí.


Totéž platí i u hledání řešení problému, který potřebujete vyřešit. Je potřeba přesně popsat, co je to za problém. Ať se týká GM či něčeho jiného, vždy je to stejné. Podrobně popsat problém, vystihnout to hlavní. Je určitě lepší napsat vše na jeden příspěvek, než aby z Vás ostatní uživatelé pracně tahali více informací. Budou to potom zbytečně dlouho hledat, nikdo nebude mít chuť Vám pomoct a o to déle budete čekat.


Při nabídce či poptávce při hledání týmu či spolupráce opět musíte popsat, co umíte, co potřebujete, co nabízíte a hlavně co očekáváte od ostatních. Dále samozřejmě, na čem by se pracovalo, případně, jak by vše mělo vypadat.Pár tipů na závěr:
• Rozsáhlejší články čleňte do přehledných odstavců. Každý si vyhledá, co potřebuje.
• Používejte interpunkci a vyvarujte se pravopisných chyb.
• Nepoužívejte výrazy tipu: "Je to super hry, určitě ji vyzkoušejte" "Hra není nic moc, snad se Vám bude líbit" "Úplně nejlepší hra na světě, stahujte.." - To vám body nepřidá, spíše naopak..
• Vystihněte hlavní myšlenku toho, o čem píšete.
• Vy si děláte každý svou vizitku sám


Klíčová slova: prezentace projekt prezentovat představit
 

Komentáře:

Napsal: Kistero
Přidáno: 21.08. 2012

Zajímavá teorie. Nicméně znalost grafiky a programování ´hraje taky docela důležitou roli. Ale vážně pěkný příklad k zamyšlení :)

Trvalý odkaz

Přidáno: 19.11. 2010

Jó, kéž by to takhle už konečně chodilo :-). Pěknej článek.

Trvalý odkaz

Napsal: Kmeto
Přidáno: 17.11. 2010

Vzdy som hovorieval, ze spravna prezentacia ale aj spravny sposob prezentacie je zakladom uspechu. Proste ked napisete ze "toto je moj produkt, berte alebo nechajte tak", tak nemate sancu na uspech. Dobry clanok ;)

Trvalý odkaz

Velkej Chytrák
Copyright (c) 2001-2010