Pravidla Ucet
Nepřihlášen

Článek

Menu

CALM TIME
Napsal: Druid
Přidáno: 07.04. 2014

Žiji v malé chalupě izolované od města. Na tomto místě je ticho něco jako zákon. Dost možná by se to zde dalo nazvat vězením. Ano, vězením ze kterého není úniku. Jedinou společnost mi zde dělá cvrlikání vrabců a dech větru. Já… Opravdu miluji ten zvuk větru…

Už název hry a fakt, že byla stvořena pro Party Jam na gamejoltu, napovídá tomu, že se bude jednat o klidný příběh točící se kolem pořádání párty na klidném místě daleko od civilizace.
Tedy, alespoň jsem si to myslel než jsem hru zapnul. Mohlo mi to dojít dřív. Hru mají totiž na svědomí dva největší mistři game maker horroru. Pan Ivan Zanotti (imscared, nothing else), studio RevoLab (7 days) a BelliniVirgil, který se staral o 3d modely. Když už se v tomhle typu hry něco zvrtne, většinou to bývá vinou indiánského pohřebiště, mrtvé entity, tajemné bytosti nebo magora. V tomto případě jde o poslední možnost. Teď si určitě říkáte: „Faaaajn, další lekačka-běhačka! Budu běhat po lese s provizorní zbraní a utíkat před nějakým magorem.. Jak originální!“.   Ve skutečnosti to ovšem originální je protože… Ten magor, jste VY!  
  A právě v tomto momentě začíná to, co by ostatní nazvali zvrácenost nebo jatka. Já si dovolím nazvat to královskou zábavou. K dispozici máte dvě patra domu a obří zahradu. Bloudíte nocí, a hledáte skrýš těch, co si myslí že utečou. Všichni ale dobře víme že dříve nebo později je najdete a váš nůž vykoná svou povinnost.  
  Ti z vás co si myslí že na vaše hosty bude stačit jedna rána, jsou vedle. Bude potřeba každého zvlášť uštvat. Budou se snažit utéct a zachránit si krk skrčeni v rohu místnosti doufajíc, že právě tam se nepodíváte.  
  Ani se nenadějete a hra pomalinku začne probouzet vaše temné já. Budete přilepeni k monitoru a mnoho z vás bude pomalu otáčet myší šeptajíc: „Tak kam jsi se mi schoval?“.   Ve hře je ovšem moment, který si svou kontroverzností nezadá s těmi nejbrutálnějšími herními kousky. Jeden z hostů totiž přivedl na párty dítě, a autor byl dost zvrácený na to, aby i jeho přidal na seznam.   Já osobně jsem milovník brutálního násilí ve hrách. Uříznout hlavu, zapálit gaybar nebo usmlátit policistu jeho vlastním robertkem. Nic z toho mi není cizí. Jednu hranici jsem ovšem nikdy nepřekročil. A tou je zabíjení dětí. Tato hra, to ovšem vyžaduje.
Zkrátka, dostanete se do kůže toho největšího magora v historii game makeru. Ovšem ani vaše zvrácená mysl nebude ušetřena utrpení. Celou hru vás bude pronásledovat přízrak dívky v bílých šatech. A ta je velice podobná té, co máte uklizenou ve sklepě.   Pokud se nebojíte bát, hru si stáhněte na GAMEJOLTU. I přes svou kontroverznost jde o hru, která prostě stojí za to!
Klíčová slova: calm time, 3d, recenze
 

Komentáře:

Přidáno: 26.03. 2019

[url=https://hravelka.com/]anchor[/url]

<a href="https://hravelka.com/">HraVelka</a>

Trvalý odkaz

Přidáno: 26.03. 2019

Navrhuji hrát velmi cool hru [url=https://hravelka.com/online-casino/]online kasina[/url]. Hrál jsem to sám více než rok. Opravdu cool a zajímavé.

Trvalý odkaz

Velkej Chytrák
Copyright (c) 2001-2010